Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Harcerstwo w Gminie Łazy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Okres międzywojenny”

 

Zuchy z Ciągowic z opiekunką

Kolekcja (zbiór/zespół): Harcerstwo w Gminie Łazy, Słowa kluczowe: zbiór Henryki Bar, 20 w., Ciągowice, opiekunka drużyn zuchowych, zuchy, harcerstwo


Zdjęcie z dnia imienin opiekunki Drużyn Zuchowych z Ciągowic z 1938 roku. Zdjęcie zostało udostępnione przez Henrykę Bar, mieszkankę Ciągowic i za jej zgodą opublikowane w książce Jolanty Dudek pt. "Ocalić od zapomnienia... Harcerstwo na Ziemi Łazowskiej".


Nazwa dokumentu: Zuchy z Ciągowic z opiekunką
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Harcerstwo w Gminie Łazy
Teczka (jednostki archiwalna): Okres międzywojenny
Numer ID: CATL 59 C / 1.1.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1938-03-25
Miejsce wytworzenia: Ciągowice
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Henryka Bar
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: zbiór Henryki Bar, 20 w., Ciągowice, opiekunka drużyn zuchowych, zuchy, harcerstwo
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Okres międzywojenny"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.