Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Dokumenty rodzinne mieszkańców Gminy Łazy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Potażnik Henryk ”

 

Carska książeczka wojskowa

Kolekcja (zbiór/zespół): Dokumenty rodzinne mieszkańców Gminy Łazy, Słowa kluczowe: 19 w., książeczka wojskowa, armia carska, wojsko, dokumenty, Stanisław Potażnik, zbiór Henryka Potażnika


Okładka książeczki wojskowej służącego w armii carskiej Stanisława Potażnika. Dokument wydany w 1884 r. Stanisław Potażnik był dziadkiem Henryka Potażnika, który udostępnił ww. dokument.


Nazwa dokumentu: Carska książeczka wojskowa
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Dokumenty rodzinne mieszkańców Gminy Łazy
Teczka (jednostki archiwalna): Potażnik Henryk
Numer ID: CATL 59 A / 7.2.13
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Typ dokumentu: legitymacja
Język: ros
Prawa do dysponowania publikacją: Henryk Potażnik, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC)
Słowa kluczowe: 19 w., książeczka wojskowa, armia carska, wojsko, dokumenty, Stanisław Potażnik, zbiór Henryka Potażnika
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=13000&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Potażnik Henryk "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.